RED COMFORT AIR teplovzdušné s rozvody

RED dotované kotle, krbová kamna na dřevo i pelety

Comfort Air jsou teplovzdušná peletová kamna, která slouží k vytápění dalších místností pomocí rozvodů teplého vzduchu. Kromě neotřelého designu, dlouhé životnosti a kvalitního zpracování Vám kamna na pelety typu Comfort Air mohou nabídnout ještě tyto výhody:

VENTILÁTOR AŽ 8 m

Comfort Air ® může skutečně foukat horký vzduch do ostatních místností až do maximální vzdálenosti 8 metrů se skutečnou výstupní teplotou až 80 ° C.
SNADNÁ INSTALACE A ÚDRŽBA

Díky použití podstatně nižších průměrů (60 mm a 100 mm), než na trhu, Comfort Air ® nabízí jednodušší vkládání kanálu do stěn a menší rozsah stavebních prací.
VÍCE VZDUCHU, MÉNĚ HLUKU

Ve srovnání s tradičními systémy je s ohledem na vysokou účinnost a rychlost vhánění vzduchu do místností hlučnost nízká.
NAPROSTÁ KONTROLA NÁKLADŮ

Comfort Air ® umožňuje přesnou kontrolu distribuce tepla mezi různými prostředími.

HORKÝ, ČISTÝ A VOŇAVÝ VZDUCH

 

Comfort Air® dokáže omezit uvolňování množství prachu do místností. Filtr je snadno vyjímatelný a pratelný. Dle potřeby cílení horkého vzduchu si můžete vybrat z několika variant krbových mřížek- jednosměrné, obousměrné a mnohosměrné.

MENŠÍ SPOTŘEBA I PŘES VYSOKOU EFEKTIVITU

 

Ve srovnání s tradičními systémy má systém Comfort Air ® až o 30% vyšší množství tepla, vyzářeného do prostoru a to vše s úsporou paliva díky vysoké účinnosti.

MALVA peletová kamna
ALTHEA peletová kamna
LOTO peletová kamna
RED dotované kotle, krbová kamna na dřevo i pelety