O nás

Společnost Krby Pinc působí na českém trhu s technologiemi pro vytápění rodinných domů od roku 1999. Působíme v celé ČR. Nejvíce zákazníků máme ve Sředočeském kraji – v Praze a na Příbramsku.
 
Jsme výhradním dodavatelem produktů značky MCZ do ČR.
 
 
Nabízíme jedinečné, vysoce kvalitní a designová automatická kamna, kotle a krby pro vytápění dřevěnými peletami a dřevem. A dále luxusní sporáky, zahradní krby a grily. Poskytujeme komplexní servisní služby včetně poradenství, dopravy, montáže, obezdění krbové vložky apod. 
 
Značka MCZ patří k evropským špičkám co do kvality a vývoje technologií zejména pro vytápění dřevěnými peletkami. MCZ je zárukou vkusných a designových produktů, které jsou zároveň praktické, mají nejvyšší emisní třídy a účinnost, jsou nízkoenergetické, moderní a ekologické.
 
Italská společnost MCZ Group SpA. vznikla v roce 1975. Patří k prvním společnostem na evropském trhu, které v 90. letech začaly vytvářet systémy pro vytápění dřevěnými peletami. Díky mnohaletým zkušenostem patří značka MCZ k evropským špičkám co do kvality a vývoje technologií vytápění biomasou.

MCZ GROUP SPA.

Hlavním cílem MCZ je vytvořit vysoce kvalitní výrobky pro domácí vytápění a venkovní vaření, s velkým důrazem na investice do inovativních technologií. Produkty MCZ vynikají díky kvalitním materiálům dlouhou životností, jednoduchým automatickým ovládáním, čistým a tichým provozem, vkusným designem a malou spotřebou paliva.


MCZ krby kamna na dřevo, pelety,plyn, krbové vložky, krbové kazety, krbové obložení
MCZ krby kamna na dřevo, pelety,plyn, krbové vložky, krbové kazety, krbové obložení

CHCETE S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

 

Uvítáme spolupráci firem i živnostníků v oblasti staveb, vytápění, prodeje kuchyní a zahradního příslušenství.

Prodejcům nabízíme zajímavé rabaty, hrazení nákladů na dopravu zboží a spolupráci na reklamě. 
 

VÁHÁTE S VÝBĚREM VHODNÉHO PRODUKTU?

Rádi vám poradíme a doporučíme nejvhodnější systém vytápění, dle vašich potřeb.
Neváhejte nás kontaktovat.


MCZ krby kamna na dřevo, pelety,plyn, krbové vložky, krbové kazety, krbové obložení