MCZ FORMA T50 (11.5 KW) – TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ VLOŽKA

MCZ FORMA T50 (11.5 KW) - TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ VLOŽKA

MCZ FORMA T50 (11.5 KW) - TEPLOVZDUŠNÁ KRBOVÁ VLOŽKA

krby, kamna, krbové vložky, pelety, dřevo, plyn, kamnářství, MCZ, Pinc

Krby s těmito vložkami vytvářejí dominantu interiéru. Pohled do topeniště se stává ještě krásnějším díky vrstvě Alutec ®, která dodává ohni to správné světlo. Dvířka lze otevřít z levé i pravé strany, nebo vysunutím nahoru. Kromě přirozeného využití tepla, můžete připojit sadu Comfort Air ® pro rozvod tepla do dalších místností.

Krbové vložky FORMA se vyznačují moderním designem, velkým prosklením a chybějící klikou. Ohniště je chráněné vysoce pevným materiálem Alutec® a navíc je pro něj typické bílé pozadí, na kterém vynikne hořící oheň a nabídne Vám lepší požitek z pohledu do plamenů.Krbové vložky FORMA jsou dvouplášťové, a proto ideální pro teplovzdušný rozvod. Pro snažší čištění skla je možné dvířka jednoduše otevřít do strany. Vysoká účinnost krbových vložek FORMA zajišťuje dokonalejší spalování, využití maximálního výkonu ze dřeva a nižší spotřebu dřeva.

* MODERNÍ A ESTETICKÉ * VHODNÉ PRO KAŽDÉHO – řada FORMA nabízí variantu pro všechny požadavky zákazníka, * JEDNODUCHÉ ČIŠTĚNÍ – pro čištění je lze otevřít do strany, * SNADNÉ PŘIKLÁDÁNÍ – výsuvná dvířka usnadňují přikládání, * TICHÝ PROVOZ VYSOUVÁNÍ DVÍŘEK – kuličkové vodící ložisko zajišťuje dokonaletichý provoz při vysouvání dvířek.

Teplovzdušná krbová vložka na dřevo s trojím spalováním. Nejvyšší účinnost na trhu.

Technické parametry

Maximální výkon 11.5 kW
Předepsané palivo dřevo
Rozměry v mm (š x v x h) 1445x980x556
Celková hmotnost krbové vložky 324 kg
Účinnost krbové vložky 81.3 %
Průměrná spotřeba paliva 3 kg / h
Kamna vytopí prostor 283 m³
Průměr kouřovodu Ø 250 mm
Předepsaný minimální provozní tah komína 10 Pa (0,1 mbar)
MCZ krby kamna na dřevo, pelety,plyn, krbové vložky, krbové kazety, krbové obložení