COUNTRY 140 LGE sporák J.Corradi

COUNTRY 140 LGE sporák J.Corradi

country-140lge

Sporák kombinující vaření a vytápění. Součástí je topeniště na dřevo, pec na dřevo, multifunkční elektrická trouba, litinový rošt nad topeništěm a další volitelná varná deska v různých kombinacích – plyn, indukce, sklo-keramika.

Designově propracované prvky pláště – dveře jsou z odlitku mosazi, vnější plášť z porcelánu, kovu a dalších vysoce tepelně odolných materiálů v různých barvách. Podstavec s nohami z litého kovu nebo kovové základny pro zapuštěné řešení. Praktické porcelánové rukojeti umožňují otevírání dveří bez rukavic. Dvojité skleněné dveře zabraňují úniku tepla, zároveň je zajištěna cirkulace a přívod chladného vzduchu.

Tento sporák je k dispozici v „termo“ verzi s výměníkem, pro možnost teplovodního vytápění do radiátorů, nebo podlahového topení.

 

Vytápění dřevem:

Topeniště s hloubkou 50 cm zajišťuje méně časté přikládání dřeva, zajistí stabilní plamen až 6 hodin po přiložení.  Integrovaný popelník má dostatečnou kapacitu na 2-3 dny. Topeniště ohřívá litinovou desku, na které je možno vařit a přihřívat pokrmy. Topeniště zajistí horkovzdušné vytopení místnosti, kde je sporák umístěn.

Verze „Thermo“ s výměníkem navíc umožňuje topeniště napojit přímo na teplovodní otopnou soustavu v domě (radiátory, podlahové topení). Lze napojit i na ohřev teplé užitkové vody. Vhodné pro zájemce, pro které je nejen vytápění domu, ale také vaření každodenní náplní. Dojde k absolutnímu využití energie dřeva na vytápění a vaření zároveň.

 

Pec na dřevo (45l)

Pec na dřevo se vyznačuje velkými rozměry a vyrovnanou stálou vnitřní teplotou. To umožňuje dokonalé pečení tradičním bezkonkurenčním způsobem oproti elektrické troubě.

 

Statická elektrická trouba (53 l)

Veliký objem a konstrukce Heavy-Duty nabízí 9 druhů pečení. Speciální povrh a samočisticí panely umožňují velmi snadné čištění.

 

Praktické úložné prostory v dolní části sporáku

 

Litinová deska nad topeništěm

Díky své značné tloušťce (8 mm), umožňuje litinová varná deska udržovat konstantní a rovnoměrnou teplotu při celém procesu vaření, rovněž zaručuje dlouhou životnost.

Volitelné varné desky:

Plynová plotna

V porovnání s ostatními produkty na trhu se plynová plotna vyznačuje pevností a životnost hořáků, pomocí kterých se energie plynu využije ať o 30% efektivněji. Plotny se velmi snadno čistí.

Indukční deska

Elektrické indukční varné desky zajistí při vaření energetickou účinnost vyšší než 90%.

Elektrická sklokeramická deska

Snadné použití a čištění

Volitelné příslušenství:

Zásobník na horkou vodu

Stálá dostupnost teplé vody je důležitá při profesionálním i běžném vaření.

Digestoř

Designově sladěná digestoř se výborně hodí ke sporáku z hlediska velikosti, provedení a barev. Má příjemné rozptýlené světlo a omyvatelné filtry z nerezové oceli. Sací výkon 1000 m3 / h.

Nástěnný panel

Panel z nerezové oceli s praktickou ruční lištou k zavěšení kuchyňského náčiní.

Obvodové madlo

Obvodové madlo z nerezových, nebo mosazných trubek je velmi užitečné, dodáváno vpředu sporáku jako standardní výbava. K dispozici navíc ve verzi obvodu nebo jen na jedné straně.

Barevná provedení

Volitelné varné desky

country 140 LGE

Technické parametry

Rozměry v mm (š x h x v) 1400 x 650 x 900
Celková hmotnost 285 kg
Výkon topeniště 10,5 kW
Vyhřívaný prostor 301 m3
Účinnost topeniště 78 %
Průměr kouřovodu 14 cm
Max. spotřeba el. trouby 2.6 kW
Varné desky – kombinace:
litinová deska + sklokeramická deska 4x
litinová deska + indukční deska 4x
litinová deska + 4 plynové hořáky

Proč si koupit sporák právě u nás?

Poskytneme Vám servis v záruční době ZDARMA!