COUNTRY 120 LGE sporák J.Corradi

COUNTRY 120 LGE sporák J.Corradi

country 120 lge

Součástí je topeniště na dřevo, velká elektrická trouba, litinový rošt nad topeništěm a další varná deska volitelné  kombinace – plyn, indukce, sklo-keramika, grilovací deska, plotna na smažení.

Designově propracované prvky pláště z nerezové oceli, nebo z mosazi. Vysoce tepelně odolné materiály v různých barvách. Podstavec s nohami z litého kovu nebo kovové základny pro zapuštěné řešení. Praktické porcelánové rukojeti umožňují otevírání dveří bez rukavic. Dvojité skleněné dveře zabraňují úniku tepla, zároveň je zajištěna cirkulace a přívod chladného vzduchu.

Vytápění dřevem:

Prostorné topeniště s hloubkou 50 cm zajišťuje méně časté přikládání dřeva, zajistí stabilní plamen až 6 hodin po přiložení.  Integrovaný popelník má dostatečnou kapacitu na 2-3 dny. Topeniště ohřívá litinovou desku, na které je možno vařit a přihřívat pokrmy. Topeniště zajistí horkovzdušné vytopení místnosti, kde je sporák umístěn. Dojde k absolutnímu využití energie dřeva na vytápění a vaření zároveň.

Verze „Thermo“ s výměníkem navíc umožňuje topeniště napojit přímo na teplovodní otopnou soustavu v domě (radiátory, podlahové topení). Lze napojit i na ohřev teplé užitkové vody. Vhodné pro zájemce, pro které je nejen vytápění domu, ale také vaření každodenní náplní.

 

Pec na dřevo (45l)

Pec na dřevo o objemu 45l zajistí vyrovnanou stálou vnitřní teplotou. To umožňuje dokonalé pečení tradičním bezkonkurenčním způsobem oproti elektrické troubě.

 

Velká multifunkční elektrická trouba (53 l)

Konstrukce Heavy-Duty nabízí 9 druhů pečení. Speciální povrh a samočisticí panely umožňují velmi snadné čištění.

 

Praktické úložné prostory v dolní části sporáku

 

Varné desky:

Litinová deska nad topeništěm

Díky své značné tloušťce (8 mm), umožňuje litinová varná deska udržovat konstantní a rovnoměrnou teplotu při celém procesu vaření, rovněž zaručuje dlouhou životnost.

Plynová plotna

V porovnání s ostatními produkty na trhu se plynová plotna vyznačuje pevností a životnost hořáků, pomocí kterých se energie plynu využije ať o 30% efektivněji. Plotny se velmi snadno čistí.

Indukční deska

Elektrické indukční varné desky zajistí při vaření energetickou účinnost vyšší než 90%.

Elektrická sklokeramická deska

Snadné použití a čištění

Grilovací deska (Barbecue hob)

Elektrické lávové kameny simulují klasické grilování pomocí spalování dřeva. Intenzita tepla může být upravena tak, aby dokonale propekla maso, ryby, zeleninu, apod.  Grilovací deska má velmi robustní konstrukci, která zaručuje dlouhou životnost.

Elektrická plotna na smažení (Fry- top hob)

Speciální plotna z nerez-oceli silné 8mm, umožňuje vaření a smažení pří vysokých teplotách až 300 °.Přebytečná kapalina se shromažďuje v nádrži pro snadné čištění po použití.

Volitelné příslušenství:

Zásobník na horkou vodu

Stálá dostupnost teplé vody je důležitá při profesionálním i běžném vaření.

Digestoř

Designově sladěná digestoř se výborně hodí ke sporáku z hlediska velikosti, provedení a barev. Má příjemné rozptýlené světlo a omyvatelné filtry z nerezové oceli. Sací výkon 1000 m3 / h.

Nástěnný panel

Panel z nerezové oceli s praktickou ruční lištou k zavěšení kuchyňského náčiní.

Obvodové madlo

Obvodové madlo z nerezových, nebo mosazných trubek je velmi užitečné, dodáváno vpředu sporáku jako standardní výbava. K dispozici navíc ve verzi obvodu nebo jen na jedné straně.

Barevná provedení

Volitelné varné desky

country 120 LGE

Technické parametry

Rozměry v mm (š x h x v) 1200 x 650 x 900
Celková hmotnost 299 kg
Výkon topeniště 10,5 kW
Vyhřívaný prostor 215 m3
Účinnost topeniště 78 %
Průměr kouřovodu 14 cm
Max. spotřeba el. trouby 2.6 kW

 

Proč si koupit sporák právě u nás?

Poskytneme Vám servis v záruční době ZDARMA!